Menu

O nas

SATIS FACTORY - Twój sukces - nasza satysfakcja

S - stabilna, solidna firma, super serwis gadgetowy,
A - atrakcyjna oferta, ambitne projekty
T - twórczy team
I - indywidualna obsługa klienta
S - SOS świątecznych upominków

Satis Factory to projekt energicznych i kreatywnych osób, które mają ponad 14 letnie doświadczenie w imporcie gadgetów reklamowych oraz upominków świątecznych. Specjalizujemy się w produkcjach masowych na indywidualne zamówienia.

Na rynku jesteśmy wiarygodnym finansowo partnerem biznesowym i nie boimy się dużych wyzwań.
Działamy kompleksowo, nie korzystając z pomocy pośredników. Zlecone projekty koordynujemy na wszystkich etapach realizacji: począwszy od pomysłu po finalny produkt. W naszych działaniach skupiamy funkcję agencji usługowej i producenta z zapleczem magazynowym, dzięki czemu możemy być bezkonkurencyjni na rynku.

Współpracujemy z kilkunastoma fabrykami na całym świecie. Śledzimy najnowsze trendy na rynku, aby naszym klientom zapewnić nowatorskie i ciekawe rozwiązania.

Nasza oferta ma nieograniczone możliwości. Oprócz asortymentu stokowego jesteśmy w stanie wyszukać dla Państwa produkty z różnych kategorii w najlepszej na rynku cenie w stosunku do jakości. Dodatkowo nasz kreatywno-projektowy zespół pomoże dokonać oznakowania/brandingu wybranych artykułów lub zmiany ich opakowań a nasza nowoczesna baza logistyczno-magazynowa z siedzibą w Piasecznie pod Warszawą zapewni obsługę masowych akcji promocyjnych w ciągu 48 godzin.

Zapraszamy do współpracy.